čokoláda na míru vínům a destilátům

S potěšením a láskou připravujeme pairing chocolate na míru konkrétních nápojů pro vinaře, distilerie, vinotéky i distributory dobrých vín a ušlechtilých destilátů. Každá taková čokoláda je unikátní a jedinečná. Lze s ní spojit značku a nabídnout k potěšení svých zákazníků i efektivně využít pro reklamní aktivity. Vývoj takové čokolády trvá, po pečlivém seznámení s konkrétním nápojem a všech jeho specifik a senzorických vlastností, 1 – 3 měsíce, výroba pak měsíc. Čokoláda je samozřejmě personifikovaná (logo, text, název, design…) dle přání zadavatele. Poskytujeme kompletní servis, tedy vytvoření nové chutě čokolády, design a koncept obalu i marketingové poradenství.

Cena za vývoj a výrobu čokolády je stanovena vždy individuálně na základě objednaného množství, zvoleného obalu i požadavků zadavatele.

HLAVNÍ VÝHODY

VLASTNÍ PAIRING CHOCOLATE:

  • > nový zážitek, motivátor
  • > podpora prodeje
  • > přidaná hodnota pro zákazníky
  • > brand ritual
  • > nástroj pro reklamní a promoční aktivity

XC čokoládu na míru jsme již vytvořili k Becherovce, venezuelskému rumu Diplomático Reserva Exlusiva pro společnost Ultra Premium Brand, Ryzlinku Vlašskému z trati Železná pro Vinařství Volařík, sektu Mathias vinařství Proqiun, Zinfandelu z kalifornské oblasti Lodi pro vinařství Mettler, vínu Messaia Toscana pro vinotéku Flavours, Bokovce a slámovému vínu Petra Marcinčáka i Malbecu Terrazas pro společnost Möet Hennessy.

logo1 logo3 logo2 logo4 logo5 logo6

firemní čokoláda

Navrhneme a připravíme reklamní či dárkové čokolády pro nadnárodní korporace i rodinné firmy, banky i hotely. Lze je využít jako firemní dárky, pozornost pro zákazníky i zaměstnanecké benifity.
Lze využít stávající xc produkty a edice a jen balení personfikovat logem či designem klienta, nebo vyrobit čokoládu se speciálními vlastnostmi na míru jeho projektu. V rámci řady pairing chocolate doporučíme vhodné víno či destilát, nebo pro vás rovnou připravíme ucelný balíček nápoj & čokoláda.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA:
při objednávce nad 400 ks čokolád chocoflower zdarma potiskneme obal logem i textem objednavatele.