xc pairing choco & Diplomático

Neojblíbenější snoubení xc čokolády, totální bestseller všech degustací. I legendární kuchař Gordon Ramsay prohlásil že kombinace rumu a čokolády je největší objev mé dospělosti“. Tato čokoláda namíchaná na míru rumu Diplomático vznikla ve spolupráci chocolatiéra Daniela Syrového a master blendera Diplomática Tito Cordera.

70% XC FOR RUM DIPLOMATICO

Hořká čokoláda vytvořená speciálně pro snoubení se stařenými rumy je omamný blend 23 druhů koření s květem chrpy a dubového dřeva v 70% čokoládě z kakových bobů z plantáží Venezuely, kde kontrapunkt tvoří špetka soli „fleur de sel” z Camargue.

RUM DIPLOMATICO RESERVA EXLUSIVA 12 ANOS

Venezuelský rum Diplomático Reserva Exclusiva je blendem rumů o délce stáří dvanáct let. Navrch v objemu i v chuti mají těžší rumy, což Diplomatico předurčuje k pomalému upíjení. Nektarově sladký, jemný s dochutí karamelu, vanilky a pečených banánů. Rum Diplomático Reserva Exclusiva má na svém kontě téměř tři desítky nejrůznějších ocenění – což z něj dělá jeden z nejúspěšnějších rumů nejen ve své kategorii, ale vůbec mezi všemi rumy.

Cena s DPH: 998.00Kč

KUP ONLINE

~ eshop na kava.cz ~

Rum: 0,7 l
Čokoláda: hořká, 8 ks celkem 45g
Původ bobů: Venezuela
Alergeny: Vanilka, může obsahovat stopy ořechů, pylů a mléka
Složení: kakaová hmota (sušina min. 70%), kakaové máslo, třtinový cukr, kousky kakaových bobů Criollo, koření a byliny, mořská sůl, přírodní Vanilka tahitensis, emulgátor: sojový lecitin